Üsküdar Belediyesi Çalışanlarıyla Bayramlaştık

Kurban Bayramı dolayısıyla Üsküdar Belediyesi emekçileriyle bayramlaştık. 2024 Kurban Bayramı’nda Üsküdar Belediyesi çalışanlarının emekli ikramiyesini 2 katına çıkardık. 

14 HAZİRAN 2024

Kurban Bayramı yaklaşırken Üsküdar Belediye’sinde, Üsküdar için çalışan belediye emekçilerimizin bayramını kutladık. Seçim ertesinde geçen kısa zamana karşılık yoğun bir çalışma döneminde bize eşlik eden tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Tüm belediye çalışanlarımızla birlikte bu kısa sürede çok güzel işlere imza attık. Daha güzel işlere imza atmak üzere, Üsküdar’ın daha da güzelleşmesi ve daha yaşanılabilir bir kent hâline gelmesi için azim ve kararlılıkla birlikte çalışıyoruz. Bu süreçteki özverili çalışmalarından dolayı tüm çalışan arkadaşlarımıza minnettarız.

Üsküdar Belediyesi’nde bizle birlikte, Üsküdar’ın geleceği için çalışan çalışma arkadaşlarımızın refahını artırma sözümüzü tutuyoruz. Bu yöndeki ilk adımımızı Kurban Bayramı dolayısıyla attık. 2024 Kurban Bayramı’nda Üsküdar Belediye çalışanlarımızın bayram ikramiyelerini iki katına çıkardık. Ayrıca belediye şartlarını iyileştirmek adına eşitlik anlayışımızla birlikte, belediye personellerimizin yavrularını huzur ve güven içerisinde teslim edebilecekleri bir kreş açacağız.

Tüm belediye çalışanlarımızın ve Üsküdarlıların, ailesi ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyoruz.